“ Yıl içindeki başarıları çalışmalarınızla gurur duyuyoruz “

AYDIN 24 SAAT 19 Aralık 2017 10:07
Videoyu Aç “ Yıl içindeki başarıları çalışmalarınızla gurur duyuyoruz “
A
a

Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, Kuşadası’nda görevli polis memurlarının yıl içerisinde önemli çalışmalara imza attığını belirterek, “Başarılarınız ilçe ve il dışına taştı. Sizleri kutluyorum“ dedi.

Kuşadası’nda görev yapan yaklaşık 350 polis memuru ve Kuşadası Emniyet Müdürü Özgür Batçıoğlu ile Güvercinada Anadolu Teknik ve Mesleki Lisesi’nin Uygulama Oteli salonunda bir araya gelen Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, Polisin kutsal bir görev yaptığını, devletin varlığının polisiyle mümkün olduğunu belirterek, “Hepiniz devletimizin birer temsilcisisiniz. Bunun bilincinde olarak vatandaşla diyaloglarınızı belirlemeniz çok önemli. Kuşadası hassas bir nokta, zorluk derecesi yüksek, yoğun çalışma mesaisi harcıyorsunuz. Yoruluyorsunuz ama başarılarınızla bu yorgunluğun karşılığını alıyorsunuz “ dedi. 2017 yılının Kuşadası Polisi için çok başarılı geçtiğine dikkati çeken Kaymakam Aksoy, “Toplantının amacı yılın genel bir değerlendirmesini yapıp, aile içi sohbet etmek. Yapmış olduğunuz görevin zorluğunu biliyoruz. Bu şartlar altındaki çalışmalarınızda önemli başarılara imza attınız, bunu görüyoruz. Başarılarınız ilçe dışına, il dışına yansıyacak kadar önemli ve örnek olacak düzeydi. Bu nedenle hepinizi kutluyorum “ diye konuştu.
Toplantıda konuşan Kuşadası Emniyet Müdürü Özgür Batçıoğlu ise çalışmalarından dolayı polis memurlarına teşekkür ederek, “ Çok yoğun bir yılı geride bırakıyoruz. Gece gündüz, 24 saat her gün yoğun şekilde çalıştınız. Sizlere teşekkür ediyorum, kutluyorum. Çok yorulduğunuzun farkındayız. Ancak, Kuşadası’nın turizm potansiyeli nedeniyle daha çok mesaj yapılıyor ama bunun karşılığını da başarı olarak almanın gururunu yaşıyoruz. Polislik mesleğinin bir gereği bu. Bende sizlerle her an birlikteyim. Sizlerden erken yatmıyorum, sizlerden geç kalkmıyorum. Çok daha başarılı ve önemli çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum “ dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat