‘Biz bir aileyiz’

AYDIN 24 SAAT 15 Aralık 2017 10:19
Videoyu Aç ‘Biz bir aileyiz’
A
a

Horsunlu Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi’nin Kuyucak’ta düzenlediği ‘2018’e Merhaba’ etkinliğinde huzurevi ve rehabilitasyon merkezi sakinleri gönüllerince eğlendi.

Horsunlu Huzurevi Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünün yapmış olduğu etkinliğe Aydın, Didim, Nazilli huzurevleri, Atça ve Pamukören rehabilitasyon merkezlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Kuyucak Kaymakamı Selami Işık, Kuyucak Belediye Başkanı Yardımcısı Mehmet Çömden, Aydın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Seyfi Bozçelik, Horsunlu Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi müdürü Avni Baldır ve Kuyucak idari amirleri ve bir çok vatandaş katıldı.

Nazilli mehteran takımının gösterisi ile başlayan program halk oyunları ekibi ve duayen sanatçı Rıfkı Özsuner şarkıları ile programa renk kattı.

Katılımcıların doyasıya eğlendiği ve 2018’e merhaba dediği etkinlikte konuşma yapan Aydın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Seyfi Bozçelik; ’’Toplumun yapı taşını oluşturan aile kavramının farkındalığı ile hareket etmekteyiz. Toplumumuzun her kesimine hizmet vermekte olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımızın felsefesiyle hareket etmekteyiz. Biz bir aileyiz, büyük bir aileyiz” dedi.

Etkinliğin ev sahibi Horsunlu Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi Müdürü Avni Baldır, etkinliğe katılan ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat