'Büyükşehir ile büyük hizmetlere kavuştuk'

AYDIN 24 SAAT 26 Aralık 2017 12:50
Videoyu Aç 'Büyükşehir ile büyük hizmetlere kavuştuk'
A
a

Nazilli’ye bağlı Bayındır Mahalle Muhtarı Yüksel Güzel, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Aydın Büyükşehir Belediyesi 17 ilçede yaptığı hizmetlerle de adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Başkan Özlem Çerçioğlu’nun “Yatırım Yılı” ilan ettiği 2017 yılında il genelinde önemli hizmetlere imza atan Büyükşehir Belediyesi, Nazilli’nin Bayındır Mahallesi’nde kanalizasyon alt yapı çalışmasını tamamladı. Büyükşehire bağlı ekiplerin üst yapı çalışmaları kapsamında yol düzenleme ve taş döşeme çalışmalarına devam ettiği öğrenildi.

”YILLARDIR ÇÖZÜLMEYEN SORUNLAR ÇÖZÜLDÜ”

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin talep ve isteklerini hiçbir zaman geri çevirmediğini söyleyen Bayındır Mahalle Muhtarı Yüksel Güzel, başkan Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. Güzel, “Büyükşehir ile büyük hizmetlere kavuştuk. Mahallemizde gözle görülür değişiklikler yaşanmaya başladı. Bu zamana kadar Özlem başkanımızdan ne istediysek yaptı, yıllardır çözülemeyen sorunlar çözüldü. Allah ondan razı olsun. Özlem hanıma ve ekibine çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli Koordinatörü İsmet Müren, Bayındır Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde takip etti. Muhtar Yüksel Güzel ile birlikte Bayındır Mahallesi’nde incelemelerde bulunan Müren, “Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun talimatları doğrultusunda kar kış demeden tüm ekiplerimiz çalışmalarına devam ediyor. Muhtarlarımızla sürekli istişare halindeyiz. Çalışmaları bizzat yerinde takip ediyor ve muhtarlarımızın taleplerini başkan Özlem Çerioğlu’na iletiyoruz” şeklinde konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat