“Çakırbeyli, Çerçioğlu ile çağ atladı”

AYDIN 24 SAAT 27 Şubat 2018 11:17
Videoyu Aç  “Çakırbeyli, Çerçioğlu ile çağ atladı”
A
a

Çakırbeyli Muhtarı Mehmet Demir, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu sayesinde Çakırbeyli’nin çağ atladığını belirterek, “Topuklu Efemiz sayesinde Çakırbeyli hak ettiği yere geldi” dedi.

Başkan Çerçioğlu’na Çakırbeyli halkı adına mahalleye yapılan hizmetler nedeniyle teşekkür eden Muhtar Demir, “Bizim burada Yiğidi öldür hakkını inkar etme derler. Çakırbeyli’ye Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetleri görmemek insafsızlık olur. Yapılan hizmetler burada. Herkes neler yapıldığını görüyor. Çerçioğlu’na minnettarız. Dışarıdan gelen insanlarda çok mutlu oluyor. Hizmet gelmiyor ya da sokaklar çamur oluyor gibi yapılan haber gerçeği yansıtmıyor. Gelip bana danışsınlar ben neler yapılmış anlatırım” dedi
Çakırbeyli’ye yapılan hizmetlerin saymakla bitirilemeyeceğini belirten Demir, “ Şu an oturduğumuz Muhtarlık binası ve çok amaçlı salonumuz Sayın Çerçioğlu başkanımızın Çakırbeyli’ye hediyesidir. Mahallemizde alt yapı, kanalizasyon ve içme suyu borularının yenilenme çalışmaları devam ediyor. Her pazar kurulan köy pazarı ise ülke gündemine oturdu. Yerel ürünlerimizi tanıtma fırsatı yakaladık. Ayağımıza kadar sarı civciv otobüsler geliyor. Daha ne isteriz ki. Bugüne kadar görmediğimiz hizmeti Büyükşehir ile gördük. Çağ atladık. Allah Çerçioğlu başkanımızı başımızdan eksik etmesin. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Biraz halkımız sabır gösterirse çok büyük hizmetlerin tamamlandığını göreceğiz. Alt yapımız hemen hemen bitti, şimdi üst yapı çalışması var. Halkımız anlayış gösterecek” diye konuştu. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat