"Çıkan sonuca üzülsek de Kuşadası'nda kazançlı çıkan biziz"

AYDIN 24 SAAT 17 Nisan 2017 15:36
Videoyu Aç "Çıkan sonuca üzülsek de Kuşadası'nda kazançlı çıkan biziz"
A
a

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin oylandığı referandumdan Türkiye genelinde ‘Evet’ oyu çıkmasına muhalefet kanadından sert tepkiler gelirken CHP Kuşadası İlçe Başkanı Nail Özazman, sonuca ve yaşananlara çok üzüldüklerini söyledi. Özazman, Kuşadası halkına da gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin oylandığı referandumdan Türkiye genelinde ‘Evet’ oyu çıkmasına muhalefet kanadından sert tepkiler gelirken CHP Kuşadası İlçe Başkanı Nail Özazman, sonuca ve yaşananlara çok üzüldüklerini söyledi. Özazman, Kuşadası halkına da gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

CHP olarak Kuşadası’nda ciddi kazanımlar elde ettiklerini ifade eden CHP Kuşadası İlçe Başkanı Nail Özazman, “Referandumda çıkan sonuç hepimizi çok üzmüştür. Türkiye, demokrasi ve hukuk olarak daha geri bir sisteme mahkum edilmiştir. Bunun bedelini gelecekte tüm Türkiye ödeyecektir. Kuşadası’ndaki kampanya, tüm siyasi partilerle barış ve kardeşlik içinde yürütülmüştür. Herkes birbirine saygılı olmuş, hiçbir sorun yaşanmamıştır. Yine referandum günü de hiçbir olay yaşanmamıştır. Kuşadası’nda bize gelen ıslak imzalı seçim sonuçlarıyla İlçe Seçim Kurulu’nun açıkladığı sonuçlar arasında bir çelişki yoktur. Biz bu anlamda Kuşadası’nda CHP adına çok kazançlı çıktığımızı düşünüyoruz. Daha önce bir arada olmadığımız, oturup sohbet etme fırsatı bulamadığımız insanlarla bir araya geldik. Farklı siyasi görüşe sahip olsalar da onlarla konuşma fırsatı yakaladık. Bu, Kuşadası adına bir kazanımdır” dedi.

Kaynak : aydın denge
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat