AK PARTİ’NİN EN GENÇ ADAY ADAYI

AYDIN 24 SAAT 28 Nisan 2018 15:26
Videoyu Aç AK PARTİ’NİN EN GENÇ ADAY ADAYI
A
a

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi’nin en genç aday adayı Sökeli işadamı Rafet Göbekli oldu.


AK Parti Söke İlçe Yöneticisi olan Rafet Göbekli istifasını sunarak başvuru sürecini beklediğini belirtti. Aydın’ı Ankara’da temsil etmek ve hizmet etmek istediğini vurgulayan Göbekli  “İstanbul Yeditepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümünden mezun oldum. Genç yaşımda doğduğum şehir Söke’de yapı malzemeleri toptan ve perakende ticaret işyerimi açarak ticarete atıldım. Doğduğum şehri Ankara’da TBMM çatısı altında da temsil ederek vatandaşlarıma hizmet etmek için yola çıkmayı planlıyorum. Bu isteğimin başta Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti Genel Merkezi, Aydın İl Teşkilat ve Söke İlçe Teşkilatı’mızca da olumlu karşılanmasını umuyorum” dedi.
Aynı zamanda Söke Genç İşadamları (SÖGİAD) Üyesi. 23 yaşındaki genç siyasetçi, Gençlerin siyasette yer alması gerektiğini belirterek“ Başta ailemin onayı olmak üzere partimizin ileri gelenlerinin de görüşlerini alarak; memleketime, vatandaşlarımıza ve partime hizmet için bu onurlu göreve adayım. Allah yar ve yardımcım olsun” diyerek sözlerini noktaladı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat