Ali Çankır, mazbatasını aldı

AYDIN 24 SAAT 11 Ocak 2018 14:01
Videoyu Aç Ali Çankır, mazbatasını aldı
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanlığı’na seçilen Ali Çankır, mazbatasını alarak görevine başladı. 2019 seçimleri için iddialı konuşan Çankır, CHP’nin kapısının herkese sonuna kadar açık olduğunu söyledi.

Aydın'da CHP'nin 7 Ocak günü tek listeyle yapılan 36'ncı Olağan Genel Kurulu'nda İl Başkanlığı'na seçilen Ali Çankır, partililerle birlikte İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı'na giderek mazbatasını aldı. Çankır'a Kadın Kolları İl Başkanı Ayşe Özdemir, Gençlik Kolları İl Başkanı Yılmaz Tilki, Efeler İlçe Başkanı Barış Altıntaş, Germencik İlçe Başkanı Hasan Toker ve İncirliova İlçe Başkanı Aytekin Kaya eşlik etti.
İDDİALI BAŞLADI
Mazbatasını aldıktan sonra açıklama yapan Çankır, 2019 yılını çok önemsediklerini ve hedeflerini belirlediklerini vurgulayarak, “Aydın’da 17 ilçenin 17’sine; 8 milletvekilliğinin de 8’ine talibiz. Büyükşehir Belediyesi’ni de rekor oyla alacağımızdan eminim” dedi. Partililerinden fikir ve önerilerini kendisinden esirgememelerini isteyen Çankır, şöyle konuştu: “Aydınlı hemşerilerimize CHP’nin kapısı sonuna kadar açık olacak. Yedi gün 24 saat bize ulaşabilirler. Aydın’ın ve Aydınlıların hakları ve sorunlarının en önde yürüyücüsü olacağım. Aydınlıların savunucusu olacağım ve onların arkasında olacağım. CHP Aydın İl Başkanlığı halkın evidir, CHP Aydın İl Başkanlığı halkın iktidarının organizasyonunun yapılacağı kale olacaktır. Bu anlamda halkımıza kalbimiz ve partimiz açık olacaktır.”
Kaynak : Manşet Aydın
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat