Alıcık, Kutlu Doğum Haftasında Vatandaşa Gül Hediye Etti

AYDIN 24 SAAT 19 Nisan 2017 10:24
Videoyu Aç Alıcık, Kutlu Doğum Haftasında Vatandaşa Gül Hediye Etti
A
a

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Nazillili vatandaşlara gül hediye ederek Kutlu Doğum Haftasını kutladı.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Nazillili vatandaşlara gül hediye ederek Kutlu Doğum Haftasını kutladı.

Kutlu Doğum Haftası nedeni ile Nazilli’de değişik etkinlik ve programlar yapılırken, Nazilli Belediye Meydanında kurulan stantda, Uzun Çarşıda, kurum kuruluşlarda, Sivil Toplum Kuruluşu örgütlerinde ve hastanelerde Nazilli Belediyesi personeli tarafından Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık adına gül dağıtıldı. Belediye Meydanında kurulan stantda, uzun çarşıda ve diğer kurumlarda da  vatandaşlara kendi elleri ile gül dağıtan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (SAV)’nın Dünyaya gelişinin  yılını kutluyoruz. Peygamber Efendimizin tebliğ etmiş olduğu İslam dini ile karanlık dünyalar aydınlanmış, kalpler Allah ve peygamber sevgisi ile nurlanmıştır. Ona inanan insanlar gerçek huzura ermiş, sevgi, saygı, kardeşlik ve barış duygusu gönüllerdeki yerini almıştır. Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamberimiz Hazreti Muhammed’in doğum günü dolayısıyla idrak ettiğimiz Kutlu Doğum Haftası’nın, şehrimizden ve ülkemizden başlayarak tüm İslam coğrafyasında ve tüm dünyada şefkat, sevgi, hoşgörü ve huzur ikliminin hakim olmasına vesile olmasını diliyor, hemşerilerimizin ve tüm İslam aleminin Kutlu Doğum Haftası’nı tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.
 
Kaynak : Nazilli Belediye
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat