Alperen Biltekin Avrupa ikincisi oldu

AYDIN 24 SAAT 16 Aralık 2017 16:29
Videoyu Aç Alperen Biltekin Avrupa ikincisi oldu
A
a

Kuşadası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Alperen Biltekin, Antalya'da düzenlenen Türkiye Muaythai Federasyonu ve EMF-Avrupa Muaythai Federasyonu Faaliyet programında yer alan EMF-Uluslararası Antalya Açık Muaythai Kupasında kilosunda Avrupa ikincisi oldu.

Avrupa ikincisi olan Alperen Biltekin, Kuşadası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Abdullah Yavuz ve Müdür Yardımcısı Saadet Arap,  Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy'u ziyaret etti.
Kendi kilosunda derece yapan Alperen Biltekin’i tebrik eden Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, ”Spor demek disiplin demek, hangi sporun yapıldığı önemli değil, Önemli olan disiplinli bir şekilde spora devam etmek ve başarmak için azim göstermektir. Öğrencimiz de bu konuda azmini göstermiş ve birçok insanın hayalini kurduğu bir derece elde etmiştir. Öğrencimizi çalıştıranları, ailesini ve öğretmenlerini tebrik ediyorum. Herhangi bir sporda yetenekli olan her sporu yapabilir, o yüzden öğrencimizin başka spor dallarında da başarılı olmasını, öğrendiği sporu olumlu yönde kullanmasını tavsiye ediyorum " dedi.
Avrupa İkincisi Milli Sporcu Alperen Biltekin ise "Yaptığım sporda başarılı olmak için çok çalıştım, hocalarım her zaman bana destek oldular, bana inandılar, onları mahcup etmediğim için son derece gururluyum" diye konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat