ASKİ’nin mesaisi yok

İLÇELER 31 Ekim 2018 13:55
Videoyu Aç ASKİ’nin mesaisi yok
A
a

Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) ekipleri büyük bir özveriyle çalışmalarına devam ediyor.

Aydın’ın büyükşehir statüsüne geçmesiyle beraber alt yapı sorumluluğunun tamamını yüklenen ASKİ’nin çalışmaları göz dolduruyor. İl genelinde içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu hattı, arıtma tesisleri gibi çalışmalarına devam eden ASKİ ekipleri meydana gelen olası arızalara da anında müdahale ediyor. Mesai saatleri içinde olsun olmasın 24 saat görevinin başında olan ASKİ ekiplerinin performansı göz dolduruyor.

 

Sabah istediler gece gittiler

Geçtiğimiz günlerde Koçarlı’ya bağlı Timinciler Mahallesi’nde içme suyu pompasında meydana gelen arızaya anında müdahale eden ASKİ ekipleri mahalle sakinlerinin susuz kalmasının önüne geçti. Dağ köyü olarak bilinen Timinciler’e ekip olarak giden ASKİ personeli, meydana gelen arızayı kısa sürede çözüme kavuşturdu.

 

Mahalle sakinlerinden teşekkür

ASKİ ekiplerinin sorunun çözümü için büyük çaba gösterdiğini söyleyen mahalle sakinleri, “Mahallemiz dağ köyü olduğu için merkezle aramızda mesafe var. Sağolsunlar ASKİ’yi aradık anında yola çıktılar. Biz sabah gelsinler istedik onlar geceden geldiler. Allah hepsinden razı olsun” ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat