Aydın'da Turizm Tanıtım Kurulu toplandı

AYDIN 24 SAAT 18 Nisan 2017 09:45
Videoyu Aç Aydın'da Turizm Tanıtım Kurulu toplandı
A
a

Turizm Tanıtım Platformu Yönetim Kurulu Toplantısı, Aydın Valiliğinde yapıldı. Toplantıda, 22 Nisan’da yapılacak genel kurula ilişkin kararlar alındı.

Turizm Tanıtım Platformu Yönetim Kurulu Toplantısı, Aydın Valiliği'nde yapıldı. Toplantıda, 22 Nisan’da yapılacak genel kurula ilişkin kararlar alındı.

Aydın Valiliği’nde yapılan Turizm Tanıtım Platformu Yönetim Kurulu Toplantısı öncesinde, Aydın Valisi Ömer Faruk Koçak, basın mensuplarına toplantıya ilişkin bilgi verdi. Daha önce yapılan toplantılarda ele alınan konuların hayata geçirilmesi için bazı kararlar alacaklarını ifade eden Koçak, sözlerini şöyle sürdürdü:

“22 Nisan’da Genel Kurulu yapacağız. Bu genel kurul, bizim genel stratejik yönelimlerimizi belirleyeceğimiz ve iletişimimizi sağlayacağımız, paydaşlarımızla bir araya geleceğimiz bir genel kurul. Şimdi genel kurulun nasıl organize edileceğini konuşacağız. Çünkü 200’e yakın katılımcı olacak. Bu rakamı da temsilcileri mümkün olduğu kadar daraltarak belirledik. Alacağımız kararları nasıl oluşturacağımızı şimdi belirleyeceğiz. Ayrıca 26-28 Mayıs tarihleri arasında Moskova’da yapılacak Türk Günü faaliyeti var. Orada neler yapılacağını konuşacağız.”

Toplantıya Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Vali Yardımcısı Ömer Faruk Günay ve ADÜ Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan ile sektör ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri de katıldı.

Kaynak : aydın denge
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat