Aydın İl Turizm ve Tanıtma Platformu Kuşadası’nda toplandı

AYDIN 24 SAAT 25 Mart 2017 11:56
Videoyu Aç Aydın İl Turizm ve Tanıtma Platformu Kuşadası’nda toplandı
A
a

Aydın İl Turizm ve Tanıtma Platformu Kuşadası’nda toplandı. Toplantıda yaklaşan turizm sezonunu en verimli şekilde geçirebilmek amacıyla neler yapılabileceği konusu ele alındı.

Aydın İl Turizm Tanıtım Platformu’nun Kuşadası ve Didim bileşenleri, Kuşadası’nda toplandı.

Aydın İl Turizm ve Tanıtma Platformu Kuşadası’nda toplandı

Toplantıda yaklaşan turizm sezonunu en verimli şekilde geçirebilmek amacıyla neler yapılabileceği konusu ele alındı.

Didim Kaymakamı İskender Yönden başkanlığında düzenlenen toplantıya, Kuşadası Belediye Başkan Vekili Zekeriya Tünk, Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Tacettin Özden, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Kuşadası Bölgesel Yürütme Kurulu Üyesi Fahrettin Çiçek, Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Ayşe Şerifoğlu, Aydın Turist Rehberleri Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ozan Sayın ile turizm alanında faaliyet gösteren diğer sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Toplantı açılışında konuşan Didim Kaymakamı Yönden, Platformun bölge turizmini canlandırmaya yönelik çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek “Aydın İl Turizm ve Tanıtma Platformu olarak özellikle bölge tanıtımına yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu sene bölgemizde turizm faaliyetlerinin geçtiğimiz yıla nazaran daha iyi hale gelmesini umuyoruz” dedi.

Yönden’in ardından konuşan TÜRSAB temsilcisi Çiçek, potansiyel pazarlarda tanıtım faaliyetlerine ağırlık verileceğini belirterek “Bu toplantıda öncelikle alternatif tanıtım mecralarıyla ilgili belirlemelerde bulunacağız. Değişik mecraları kullanarak en etkin ve verimli tanıtım faaliyetini gerçekleştirmenin yollarını tartışacağız" dedi.

Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat