Aydınlı Burcu’dan bir ilk

AYDIN 24 SAAT 8 Şubat 2018 18:00
Videoyu Aç Aydınlı Burcu’dan bir ilk
A
a

Aydınlı profesyonel atlet Burcu Erdemir 60 m. branşında Aydın’da bir ilke imza atarak Türkiye 2’nciliği başarısı elde etti.

İstanbul’da 03 – 04 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlenen Turkcell Türkiye Büyükler Atletizm Salon Şampiyonasında Aydınlı Burcu büyük başarıya imza atarak Türkiye 2’nciliğini elde etti.
Kıl payı ile Türkiye Şampiyonluğunu kaçıran Burcu Erdemir büyük kadınlar 60 m. kategorisinde 7.77’lik derecesi ile Aydında ilk defa en başarılı dereceyi elde eden sporcu oldu.
Başarılı sporcumuz Burcu Erdemir’in Antrenörü Burak Uygun, “Uzun süredir milli takım kampında çalıştığımız sporcumuzla iyi bir derece elde etmek bizleri gururlandırdı. Başarılı çalışmalarımızın neticesinde elde etmiş olduğumuz derece ile Aydınımızı en iyi şekilde temsil ettik. Kıl payı ile şampiyonluğu kaçırdık. Başarılarımızı arttırarak devam ettirmek istiyoruz. İnşallah önümüzdeki şampiyonalarda daha başarılı dereceler ile ilimizi temsil ederiz. Başarılarımızda büyük emeği olan Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Bekir Çeker’e teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, başarı elde eden sporcu Burcu Erdemir’i tebrik etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat