Aydınlı kadınlar: “Özlemle devam”

AYDIN 24 SAAT 1 Şubat 2019 12:23
Videoyu Aç Aydınlı kadınlar: “Özlemle devam”
A
a

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, il genelinde düzenlediği kadın buluşmalarına devam ediyor. İlçelerde büyük ilgiyle karşılanan Topuklu Efe’ye kadınlar tam destek sözü verdi.

 Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ilçelerde düzenlediği kadın toplantılarına devam ediyor. Günün büyük bölümünü vatandaşlara ayıran Başkan Çerçioğlu, ilçelerde yaşayan kadınlarla da düzenlenen toplantılarda bir araya geliyor.

Çerçioğlu’nun gittiği tüm programlarda izdiham yaşanırken kadınların samimi ve sıcak karşılaması dikkat çekiyor. Özlem Çerçioğlu’nu kardeşleri gibi gördüklerini belirten kadınlar, “Özlem bizim herşeyimiz. O varsa Aydın güzel. Bizim bütün ailemiz onu destekliyor. Bizim halimizden anlarsa Çerçioğlu anlar” dedi.

Yaşlı kadınlar evladı gibi görüyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin uyguladığı sosyal belediyecilikten çok memnun olduklarını söyleyen yaşlı kadınlar ise, “Özlem Çerçioğlu’ndan önce de belediye vardı. Ama biz görmüyorduk. Şimdi ne ihtiyacımız varsa çocuklarımızdan önce Büyükşehir Belediyesi’ni arıyoruz. Her derdimize koşuyorlar. Allah Özlem Çerçioğlu’ndan ve personelinden razı olsun” şeklinde konuştu.

Çerçioğlu : “Biz varken kimse yatağa aç girmez”

İlçelerde düzenlenen programda kadınların talep ve önerilerini dikkatle dinleyen Çerçioğlu, sosyal belediyecilik hizmetlerinin artarak devam edeceğinin altını çiziyor. Aydın’da kimsenin yatağa aç girmeyeceğini belirten Çerçioğlu, “Aydın’da kimse yatağa aç girmez. Aydın’da kimse soğuktan üşümez” ifadelerini kullanarak vatandaşların yalnız olmadığını vurguluyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat