Aydınlı öğrenciler Ata’nın hayatından kesitler sundu

AYDIN 24 SAAT 11 Kasım 2017 00:28
Videoyu Aç Aydınlı öğrenciler Ata’nın hayatından kesitler sundu
A
a

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen anma etkinliğinde sahne alan öğrenciler Atatürk’ün hayatından kesitler sundu.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Atamızın 79. ölüm yıl dönümünü saygı ve özlemle andı. Şükran Güngör-Yıldız Kenter Kültür Merkezi ve Tiyatro Salonu'nda düzenlenen “Atatürk’ü Anma Gecesi” adlı etkinlikte, kültür merkezi eğitmenleri ve kursiyerleri tarafından hazırlanan program sahnelendi. 
İstiklal Marşı ve saygı duruşuyla başlayan gece, Atatürk’ün hayatından kesitlerin yer aldığı video gösterisiyle devam etti. Kültür merkezi kursiyerleri ve eğitmenleri tarafından hazırlanan tiyatro gösterisinde Atatürk’ün hayatından kesitler sunuldu ve sevdiği şarkılar sahnelendi.
Gecenin sonunda oyuncular ve seyirciler tarafından hep bir ağızdan “Andımız” okundu. Bunun yanı sıra gecede, Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümsüzlük eseri “Nutuk” seyircilere dağıtıldı.
Geceye yoğun katılım gösteren Aydınlılar, Ulu Önder Atatürk’ümüzü anma gecesi düzenleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat