Aydınlılar Mustafa Savaş’ı istemiyor

AYDIN 24 SAAT 20 Ocak 2019 19:58
Videoyu Aç Aydınlılar Mustafa Savaş’ı istemiyor
A
a

AKP’nin Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Savaş’ın Nazilli’de yaptığı şaşkınlık yaratan açıklamaların yankısı sürüyor. Savaş’a seslenen vatandaşlar, “Size oy moy yok” dedi.

 AKP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’a Aydınlılar’ın tepkisi dinmek bilmiyor. Savaş’ın Nazilli’de yaptığı ilginç açıklamalarına tepki gösteren vatandaşlar sosyal medya üzerinden çok sayıda yorum yaparak Savaş’a tepki gösterdi.

AKP’ye kesinlikle oy vermeyeceğini söyleyen Halil Sarıkaya isimli bir vatandaş, “İnsanlar AKP’ye inançlarını öyle yitirdiler ki, 2x2=4 deseler inanmak istemiyorlar. Halkı fakirleştirip alım gücünü azaltan, fakiri daha fakir, zengini daha zengin yapan, kendi vatandaşını vergilerle sömürüp Suriyeliler’e milyonlarca TL harcayanlar milli değerleri yok edip andımızı kaldıran, sözüm ona yerli ve milli demogojisi yapıp elde avuçta ne varsa özelleştirip satan, yerli tohum ekimini yasaklayıp nohutu, bulguru, pirinci, fasulyeyi, samanı hatta kurbanlık hayvanı bile ithal edip kendi hayvancısını, çiftçisini süründüren sizler değil misiniz? İnsanlar geçte olsa gerçekleri görmeye başladı. Size oy moy yok” ifadelerini paylaştı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat