AYTO’dan Vali Köşger’e ziyaret

AYDIN 24 SAAT 18 Nisan 2018 12:51
Videoyu Aç AYTO’dan Vali Köşger’e ziyaret
A
a

6 Nisan’da yapılan seçimlerin ardından tekrar başkanlığa seçilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken ile beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Başkanı Coşkun Cerit, Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’i makamında ziyaret etti.

Oda, Borsa organ seçimlerinde elde etmiş olduğu sonuçtan ötürü Başkan Hakan Ülken’i tebrik eden Vali Köşger, “Aydın Ticaret Odası üyeleri yaptığınız doğru çalışmaların mükâfatını sandıkta vermiştir. Aydın Valiliği ve Aydın Ticaret Odası bundan önce olduğu gibi bundan sonra da uyum içerisinde Aydın Ekonomisi için çalışmaya devam edecektir” dedi.

Vali Köşger’e teşekkür eden TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve AYTO Başkanı Hakan Ülken ise, “Marifet iltifata tabidir. Bizim iltifatımız da üyelerimizin bize duyduğu güven sonucu bize bu görevi tekrar layık görmeleridir. Yeni dönemde bir önceki dönemi bir adım daha ileriye taşımak için daha çok çalışmamız gerekiyor. Üyelerimiz ve Aydın Ekonomisi için yeni dönemde de Aydın Aklını hayata geçirerek uyum içinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat