Başkan adayı Gökmen İncirliova'yı adım adım geziyor

AYDIN 24 SAAT 20 Kasım 2018 20:10
Videoyu Aç Başkan adayı Gökmen İncirliova'yı adım adım geziyor
A
a

CHP İncirliova Belediye Başkan Aday Adayı Osman Gökmen, Salı Pazarı, Kurtuluş ve Hürriyet Mahalleleri’ni ziyaret ederek vatandaşları dinledi. Gökmen, “İncirliova’yı vatandaşlarımızla birlikte yöneteceğiz” dedi.

Seçin çalışmalarına hız veren Başkan aday adayı Gökmen İncirliova'yı adım adım gezip vatandaşlardan destek istedi. 31 Mart 2019’da yapılacak Yerel Seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren CHP İncirliova Belediye Başkan Aday Adayı Osman Gökmen, partililer ve destekleyenleri ile birlikte İncirliova Salı Pazarı’nda esnaf ve üreticileri selamladı. Hürriyet ve Kurtuluş Mahalleleri’ni de ziyaret eden Gökmen, vatandaşlarla sohbet etti ve sıkıntılarını dinledi.

İncirliovalı vatandaşların gösterdiği ilgiden kendilerini mutlu ettiğini belirten Osman Gökmen, “Daha yaşanabilir bir İncirliova için belediye başkanlığı görevine talip oldum. Gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün de Salı Pazarı olması dolayısıyla, hem pazarı gezdik, hem de esnaflarımızla, üreticilerimizle buluştuk. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik. Daha önceden bizim de tespit ettiğimiz sorunlar için planladığımız çözüm önerilerini paylaştık. İnşallah, partimizin takdiri, halkımızın da teveccühü ile İncirliova’yı, ilçemizi vatandaşlarımızla birlikte yöneteceğiz” dedi.

Hürriyet ve Kurtuluş Mahalleleri’ni de ziyaret eden Gökmen, ev ev vatandaşları ziyaret etti. Bazı vatandaşlar yaşadıkları sorunları Aday Adayı Gökmen ile paylaştı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat