Başkan Çankır, seçim çalışmalarına başladı

AYDIN 24 SAAT 12 Ocak 2018 10:26
Videoyu Aç Başkan Çankır, seçim çalışmalarına başladı
A
a

CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, 2019 seçimleri için çalışmalara start verdi. 7 Ocak 2018 tarihinde tek aday gerçekleştirilen Olağan İl Kongresinde CHP Aydın İl Başkanı seçilen Ali Çankır, mazbatasını alır almaz çalışmalara resmi olarak başladı.

 17 ilçeye talip olduklarını belirten Başkan Ali Çankır, “7 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Olağan İl Kongremizde yol arkadaşlarımızın desteği ile İl Başkanı seçildim. Bugün Seçim Kurulumuzdan mazbatamızı aldık. Partimize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. İlk günde söylediğim gibi ben ve arkadaşlarım, köy köy sokak sokak 2019 seçimlerine giden bu süreçte umudu örgütleyeceğiz. Hedeflerimizi ortaya koyduk. 17 ilçenin tamamına talibiz. Milletvekilliklerinin tamamına talibiz. Rekor oyla Büyükşehir’i alacağız’’ dedi.
NİHAİ HEDEFE ULAŞACAĞIZ
 Kongrenin ardından hemen 2019 seçimleri için sahalara çıkan Çankır ilk olarak Köşk’ü ziyaret etti. İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını alan Çankır, “Çalışmalarımıza resmi olarak bugün itibari ile başlıyoruz. Partili yol arkadaşlarımdan isteğim, her daim bizimle iletişim kurmaları, fikir ve önerilerini bizlerden esirgememeleridir. Bu süreçte her birini Kemal Kılıçdaroğlu gibi sorumluluk altında hissetmeye, Mustafa Kemal Atatürk gibi düşünmeye davet ediyorum. Bu inanç ve kararlılıkla, yorulmadan çalışarak 2019'da nihâi hedeflere ulaşacağımızdan eminim’’ diye konuştu.
CHP İL BAŞKANLIĞI HALKIN EVİDİR
CHP’nin kapısının herkese açık olduğunu ve her daim kendilerine ulaşabileceklerini vurgulayan Çankır, ‘Aydın'ın, Aydınlı'nın hak mücadelesinde; en önde ve yanlarında olacağıma sizlerin huzurunda söz veriyorum. CHP İl Başkanlığı halkın evidir. Halkın örgütlenmesinin kalesidir. Kapımız da gönlümüz de vatandaşlarımıza her zaman, her daim açık olacak. Bugünden itibaren halkın iktidarını kurmak için çizmeleri giyiyorum. Her bir vatandaşımızı bu kutsal mücadeleye davet ediyorum’’ diye çağrıda bulundu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat