Başkan Çerçioğlu, Çarşamba Pazarı’nı ziyaret etti

AYDIN 24 SAAT 2 Ocak 2019 18:24
Videoyu Aç Başkan Çerçioğlu, Çarşamba Pazarı’nı ziyaret etti
A
a

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Efeler'de Çarşamba Pazarı'na ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Çerçioğlu, vatandaşların Büyükşehir Belediyesi'nden taleplerini dinlemek için bugün Çarşamba Pazarı'nda bulunan Büyükşehir Belediyesi TIR'ını da ziyaret etti. 


Başkan Çerçioğlu mobil araçta bir taraftan vatandaşların Aydın Büyükşehir Belediyesi'nden taleplerini dinleyip bu talepleri yerine getirirken, bir taraftan da vatandaşlarla sohbet etti. AYBA'dan yaşlı annesi için hizmet alan bir vatandaş, yaşadığı mahalleden en yakın sağlık kuruluşunun bir saat mesafede olduğunu ifade edip "Şimdi zeytine gidiyoruz. Zeytine mi gidelim, sağlık kuruluşuna mı gidelim? Sağlık kuruluşuna gidersem günümün yarısı gidiyor ve geri kalanında da işimi yapamıyorum. Çok mağdur olduk. AYBA'dan çok memnunduk, işimizi kolaylaştırıyordu" diye konuştu. 
Vatandaşların AYBA hizmetlerinin durdurulmasıyla birlikte yaşadıkları mağduriyeti anlattıkları başkan Çerçioğlu "Sizler gibi mağdur binlerce vatandaşımız var. İnsanlar mağdur oldu, özellikle de yaşlılarımız bu mağduriyeti daha fazla yaşıyor. Umuyoruz ki en kısa zamanda ruhsatı verirler ve vatandaş daha fazla zor durumda kalmaz. Bu hizmetin önünde kimsenin engel olmaması gerekiyor. İnşallah AYBA hizmetleri devam edecek" dedi. 
Çarşamba Pazarı'nda pazarcı esnafına hayırlı işler dileyen başkan Çerçioğlu, pazardan alışveriş de yaptı. Vatandaşlar hatıra fotoğraf çekildikleri başkan Çerçioğlu'na Aydın'a yaptığı hizmetler için teşekkür etti. 
Büyükşehir Belediyesi'nin mobil aracını da yarın (3 Ocak) Nazilli merkezde, 4 Ocak Cuma günü Nazilli Arslanlı'da, 5 Ocak Cumartesi günü de Germencik Ortaklar'da vatandaşların talepleri dinlenip bu talepler yerine getirilecek. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat