Başkan Çerçioğlu, Çine’de halkın taleplerini yerine getiriyor

AYDIN 24 SAAT 7 Ocak 2019 13:08
Videoyu Aç Başkan Çerçioğlu, Çine’de halkın taleplerini yerine getiriyor
A
a

Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü ekiplerinin Çine’de alt ve üst yapı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. 


ASKİ ekipleri, Akçaova’ya içme suyu sağlayan önemli bir kaynakta drenaj çalışmaları gerçekleştirerek su verimliliğini artırdı. İçme suyu yeterliliğini sağlamak için yapılan çalışma tamamlanarak halkın hizmetine sunuldu. İçme suyu çalışmaları çerçevesinde bir diğer çalışma ise Madran’da gerçekleştirildi. İçme suyu hattında meydana gelen arızaya vakit kaybetmeden müdahale eden ekipler sorunu çözdü. ASKİ ekipleri Gölyaka’da eskiyen ve sık sorun çıkaran içme suyu hattına müdahale ederek çalışması yaptı. Yenilenen hat halkın hizmetine sunuldu. İçme suyu çalışmalarının yanı sıra Çine’de kanalizasyon altyapısı alanında çalışmalarına da ağırlık veren ekipler Hamitabat mahallesinde kanalizasyon hat çalışması gerçekleştiriyor. Halkın talebi üzerine vakit kaybetmeden başlatılan çalışmalar kısa zamanda tamamlanacak. 
Çine’de Hamitabat, Gölyaka, Akçaova ve Madran’da yürütülen altyapı çalışmaları başta olmak üzere ilçe genelinde gerçekleştirilen tüm hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat