BAŞKAN ÇERÇİOĞLU KUŞADASI’NDA 23 NİSAN ŞENLİĞİNE KATILDI

AYDIN 24 SAAT 24 Nisan 2017 12:07
Videoyu Aç BAŞKAN ÇERÇİOĞLU KUŞADASI’NDA 23 NİSAN ŞENLİĞİNE KATILDI
A
a

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Kuşadası’nda 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenliğine katıldı.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Kuşadası’nda 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenliğine katıldı.

Dün Atatürk Kent Meydanı’nda çocukların bayramına ortak olan Başkan Çerçioğlu, bugünde Kuşadası’nda 23 Nisan coşkusunu çocukların etkinliğine katılarak kutladı.

Başkan Çerçioğlu’nun alkışlarla geldiği Kuşadası AVM Anfi Tiyatro’da yediden yetmişe her yaştan büyük ilgi vardı. Vatandaşların arasına oturarak programı izleyen Başkan Çerçioğlu miniklerin gösterisini ilgiyle takip etti.

Şenlikte çocukların doyasıya eğlenmeleri için çeşitli aktiviteler gerçekleştirilirken, aynı zamanda kendi hünerlerini de sergileme fırsatı buldular. Büyükşehir Belediyesi Bandosu da 23 Nisan şenliğine ayrı bir renk kattı.

Başkan Çerçioğlu Kuşadası’na gelerek geleceğin teminatı olan çocukların bayram sevinçlerine ortak olduğunu belirterek, “Gösterilen ilgi nedeniyle Kuşadası halkına çok teşekkür ediyorum. Tüm çocukların 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum” dedi.

ÇANAKKALE SERGİSİNE KATILDI

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, 23 Nisan Şenliğinin yanı sıra Kuşadası Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen Çanakkale 1915 Savaş Malzemeleri Müzesi’nin açılışına katıldı. Açılış kurdelesini kesen Başkan Çerçioğlu açılışın ardından Çanakkale tarihini yansıtan müzeyi vatandaşlarla birlikte gezdi.

Kaynak : Haber Merkezi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat