Başkan Çerçioğlu’na ‘Artı Değer’ ödülü

AYDIN 24 SAAT 19 Aralık 2018 14:01
Videoyu Aç Başkan Çerçioğlu’na ‘Artı Değer’ ödülü
A
a

Radyo Evi Derneği'nin (RADEV) düzenlediği RADEV Artı 2018 Ödülleri'nde Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na Aydın'a kattığı "artı" değerlerden dolayı "Yılın Pozitif Büyükşehir Belediye Başkanı" ödülü verildi. 


Yılın en prestijli radyo ödüllerinden olan ve bu yıl onuncusu düzenlenen RADEV Artı Ödülleri'nin ödül töreni Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. Ödül törenine birçok gazeteci, siyasetçi, akademisyen, bilim insanı, üst düzey bürokrat, iş insanı katıldı. Çeşitli kategorilerde birçok isme topluma kattıkları "artı" değerlerden dolayı ödül verilirken, başkan Çerçioğlu'na da yaptığı başarılı çalışmalar, Aydın'a ve Aydın Büyükşehir'e kattığı artı değerler nedeniyle "2018 Yılı Yılın Pozitif Büyükşehir Belediye Başkanı Ödülü" verildi. 
Başkan Çerçioğlu "2018 Yılı Yılın Pozitif Büyükşehir Belediye Başkanı Ödülü"ne en yüksek katılımcı oyuyla değer bulundu. Başkan Çerçioğlu adına ödülü alan Aydın Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanvekili Tahir Olçum aldı. Olçum, yaptığı hizmetlerle Aydın'a kattığı artı değerler nedeniyle bu ödüle layık gören tüm radyo severlere ve katılımcılara başkan Çerçioğlu adına teşekkür etti. 
1000
icon
Serminant 19 Aralık 2018 15:15

Kuşadasında dağ taş yazlık, otel , apatman oldu. Çeşme’den akan tuzlu suya yüksek fatura ödetiyorsun., ne yemek yapabiliyoruz nede çay kahve .Kaldırımlar rezalet. Kadınlar Denizi palmin otelin solundaki yola bi girin bakalım . Otel Budadığı ağaçların hepsini yığmış etrafı yoldaki ağaçların yapraklarıyla rezil içinde çöp konteyneri uzak mesafelere konduğu için millet çöpü gelip geçerken oradaki budanmış yığınların yanına bırakmış. Koskoca yolda birtane elektrik direği Yok. Sadece gündüzleri kullanabiliyoruz. Kuşadasına çok önem veriyormuşsun gibi doğal gaza izin vermiyormuşsun. Sen önce adaya kuş bakışı bak bakalım neye benziyor. Yazlıklara standartlık getir önce. Yapılan binaları tek duvardan sıralamaya izin verme. Bir sürü yazlık kafasına göre balkon uzatmış teras katı genişletip camekanlatmış . İstediği gibi cam pencere açılmış. Sen anca nerden rant sağlayabilirim ve 7ceddini nasıl ihla ederim peşindesin.ATATÜRK SAĞ OLSAYDI TOPUNUZU İBRETİ AĞLEM İÇİN ASARDI.ALLAH CHP sen korusun

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat