Başkan Günel, Batumoba Etkinliklerine Onur Konuğu Olarak Katılacak

AYDIN 24 SAAT 27 Nisan 2019 04:01
Videoyu Aç Başkan Günel, Batumoba Etkinliklerine Onur Konuğu Olarak Katılacak
A
a

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Ailesiyle Birlikte Kuşadası’Nın Kardeş Şehri Gürcistan’A Bağlı Acaristan Özer Bölgesi’Nin Başkenti Batum’A Gitti.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası’nın kardeş şehri Gürcistan’a bağlı Acaristan Özer Bölgesi’nin başkenti Batum’a gitti.
Batum’un şehir statüsünü kazanmasının 131. Yılı şerefine düzenlenecek olan BATUMOBA etkinliklerine Batum Belediye Başkanı Lasha Komakhidze tarafından onur konuğu olarak davet edilen Başkan Günel’e eşi Duygugül ve oğlu Rüzgar Ali eşlik ediyor. Batum’un Kuşadası’nın kardeş şehri olduğunu kaydeden Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, “ BATUMOBA etkinliklerine onur konuğu olarak davet edilmekten büyük memnuniyet duydum. Batum ile benzer bir çok yanımız var. Kardeş şehrimiz olan Batum ile ilişkilerimizi daha da geliştirmeyi ve aramızdaki bağları sağlamlaştırmayı hedefliyoruz. Hedefimiz Kuşadası’nı en etkili şekilde tanıtmak. Bu nedenle iki gün boyunca eşim ve oğlumla Kuşadası’nı temsilen Batum’da olacağım “ dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat