Başkan Ozan, öğretmenler gününü kutladı

AYDIN 24 SAAT 23 Kasım 2018 10:45
Videoyu Aç Başkan Ozan, öğretmenler gününü kutladı
A
a

Karpuzlu Belediye Başkanı Tuğrul Ozan 24 Kasım öğretmenler günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Karpuzlu'da başarılı çalaışmaları ile bilinen ve her zaman halkının yanında olan Başkan Tuğrul Ozan yayınladığı mesajda ; ''Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 24 Kasım 1928 tarihinde “Dünyanın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en fedakâr ve saygı değer unsurlarıdır” diyerek başlattığı bu kutlu yolda tüm eğitim camiasının 24 Kasım öğretmenler gününü canı gönülden kutlarım.
Bir öğretmen verdiği eğitim ile milleti; özgür, bağımsız, şanlı ve yüce bir toplum olarak yaşatır. Öğretmenlerimiz; gelişen ve değişen dünya şartlarına ayak uydurarak, en önemli değerlerimiz ve istikbalimiz olan gençlerimizi zamanın gerektirdiği her türlü teknolojiden faydalanarak üretken bir toplum haline getirir. 
Geleceğe sağlam adımlarla basan bir nesil yetiştirmek temennisi ile Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizin ve İlçemizin ilk şehit Öğretmeni Şenol Akar’ ı da rahmet ve minnetle anıyorum. Öğretmenlik mesleğini tamamlayarak emekli olan ve görevini devam etmekte olan tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenler günü kutlu olsun'' dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat