Başkan Özcan; “Naz-Koop’la Nazillimiz çağ atlayacak”

AYDIN 24 SAAT 1 Temmuz 2019 12:13
Videoyu Aç Başkan Özcan; “Naz-Koop’la Nazillimiz çağ atlayacak”
A
a

Seferihisar’da düzenlenen 4. Lavanta Hasat Festivali’ne katılan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Naz-Koop Projemiz ile Nazillimiz çağ atlayacak” dedi.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Seferihisar’da düzenlenen 4. Lavanta Hasat Festivali’ne katıldı.

Başkan Özcan; “Naz-Koop projemizin sacayaklarını oluşturmak için İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer ve Seferihisar Belediye Başkanımız İsmail Yetişkin'in davetlisi olarak geldiğimiz 4. Lavanta Hasat Festivali'ndeyiz. Misafirperverliklerinden dolayı başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İSTİHDAM SAĞLANACAK

Naz-Koop Projesi’nin büyük önem taşıdığını her fırsatta dile getiren Özcan; “Seçim döneminde kadınlarımıza bir söz vermiştik. Naz-Koop Projemizin hayata geçmesiyle Nazillimiz altın çağını yaşayacak. İstihdamın artırılması, işsizlik sorununun önüne geçilmesi ve ekonomik dengenin sağlanması açısından bu proje büyük önem taşıyor. Önceliğimiz ilçemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasını sağlamak ve bunun için gerekli adımları atmak. Allah’ı n izniyle Naz-Koop’u en kısa sürede hayata geçireceğiz. İnancımız tam. Nazillimizin geleceği için elimizden geleni yapmaya hazırız” sözlerini kaydetti.

“RENGARENK BİR FESTİVAL”

4. Lavanta Hasat Festivali’nde yer almaktan büyük keyif aldığını söyleyen Başkan Özcan, “Çok kıymetli başkanlarımıza davetlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Stantları tek tek ziyaret edip vatandaşlarımızla sohbet etme imkânımız oldu. Herkesin katılması gereken rengârenk bir festival” ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat