Başkan Özcan, güne sporla başladı

AYDIN 24 SAAT 1 Mayıs 2019 13:11
Videoyu Aç Başkan Özcan, güne sporla başladı
A
a

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli Kaymakamlığı, belediye ve Müşerref Gündoğdu Ortaokulu iş birliğiyle düzenlenen, “4’üncü Aktivite Yürüyüş Günü” etkinliğine katıldı. Özcan'ın eşofmanlarıyla katıldığı etkinlikler ‘Uzun Yaşamın Sırrı, Sağlıklı Beslenme ve Harekette Saklı’ temasıyla gerçekleştirildi.

Nazilli Müşerref Gündoğdu Ortaokulu Fen Bilgisi Öğretmeni Gülseven Tınmaz ile Özel Eğitim Sınıf Öğretmeni Çağlayan Sarı’nın organize ettiği 4’üncü Aktivite Yürüyüş Günü Programı, okul bahçesinden başladı. Programa Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, İlçe Sağlık Müdürlüğü personelleri, okul müdürü Kenan Kangöz, okul öğretmenleri, öğrencileri, veliler, sağlıklı yaşam ve spora gönül veren çok sayıda vatandaş eşlik etti. Okul Müdürü Kenan Kangöz'ün ev sahipliğinde Müşerref Gündoğdu Ortaokulu'nda sabah saat 09.00’da başlayan etkinlikte öncelikle beden eğitimi öğretmeni Turan Ayhan eşliğinde sabah sporu egzersizlerine imza atıldı. Daha sonra kalabalık topluluk okuldan Nazilli Belediyesi önüne kadar sloganlar eşliğinde yürüdü.

"YÜRÜYÜŞ ÇOK ÖNEMLİ"

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: “Müşerref Gündoğdu okulumuzun yaptığı etkinlik çok önemli. Sporu yaşamımızın her noktasına yerleştirmeliyiz. Sağlıklı bir hayat için öncelikle sağlıklı ve kontrollü beslenme, akabinde de spor. Yürüyüş de bunlardan en önemlisi. Bugün genç arkadaşlarımızla birlikte yürüyeceğiz. Güne sporla başlamak çok güzel. Burada çok önemli ve çok özel etkinlikte olmaktan dolayı çok mutluyum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat