Başkan Tuğrul Ozan istedi Topuklu Efe yaptı

AYDIN 24 SAAT 6 Kasım 2018 17:31
Videoyu Aç Başkan Tuğrul Ozan istedi Topuklu Efe yaptı
A
a

Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri tarafından Karpuzlu’nun Cumalar Mahallesi ve Karabelen Mahallesi’nde yol çalışması yapılıyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Karpuzlu’da yol çalışması yapılıyor. Mahalle sakinlerinin uzun yıllardan beri en büyük problemlerinden biri olan Cumalar-Karabelen arası yol, Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri tarafından asfaltlanıyor. Çalışmalar kapsamında 12 bin metrekarelik alana asfalt döküleceği öğrenildi.

Asfalt için zemin çalışması yapıldı

Büyükşehir ekipleri tarafından asfalt dökülmeden önce yolda zemin çalışması yapıldı. Zeminin asfalt dökülmesine uygun hale getirilmesinden sonra çalışmaların başlayacağı kaydedildi. Yolun dağlık alanda bulunması nedeniyle dikkatli bir çalışma yürüten ekiplerin kısa sürede yolu vatandaşların kullanımına açacağı öğrenildi.

“Allah Özlem Başkanımızdan razı olsun”

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallelerinde yürütülen çalışmalardan dolayı memnun olduklarını belirten vatandaşlar, “Allah Özlem Başkanımızdan razı olsun. Büyükşehir olduk hizmet görmeye başladık. Ne dediysek, ne istediysek oluyor. Çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

1000
icon
Huseyin guldar 8 Kasım 2018 12:50

Bizler tugrul ozani destekledigimizden fazla ozlem hanimi destekliyoruz velakin bu destek anlatilirken sadece buyuksehir yapiyor ibaresi yanlis bunu isteyen istemesini bilen ilce belediye baskanidir unutulmamamli buarada sari civcivlerde odeme sistemi olmamamsi disaridan gelen biri icin sorun asil dile getirmeniz gerekn haber bu kent kar sorunu

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat