Büyük ödülün sahibi Ankara'dan çıktı

AYDIN 24 SAAT 1 Mart 2017 11:27
Videoyu Aç Büyük ödülün sahibi Ankara'dan çıktı
A
a

Geçtiğimiz haftalarda yapılan Yıldızspor Piyango çekilişinde Fiat Punto otomobil kazanan 8187 numaralı biletin sahibi Ankara'dan çıktı.

Geçtiğimiz haftalarda yapılan Yıldızspor Piyango çekilişinde Fiat Punto otomobil kazanan 8187 numaralı biletin sahibi Ankara'dan çıktı. Yıldızspor Kulübü Başkanı Kaya Özcan talihlinin ortaya çıkmasından memnun kaldıklarını ve çok mutlu olduklarını ifade ederek, talihliye de "Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

13 gün aradan sonra ortaya çıkan talihli Ankara'da yaşayan 33 yaşındaki Aydınlı Oktay Akçay oldu. Ağabeyi ile birlikte toplamda 15 bilet alarak Yıldızspor Kulübü'ne katkı yaptığını belirten Oktay Akçay, arabanın kendisine çıkacağını hiç düşünmediğini ve biletleri tamamen kulüp yararına aldığını ifade etti. Poyraz Plaza'da resmi işlemlerinin ardından arabanın anahtarını teslim alan Oktay Akçay, Yıldızspor Kulübü Başkanı Kaya Özcan ve kulüp yöneticileri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek anı ölümsüzleştirdi.

"TALİHLİ BULUNDUĞU İÇİN ÇOK MUTLUYUZ"

Yıldızspor Kulübü Başkanı Kaya Özcan talihli Oktay Akçay'a aracın anahtarını teslim etmesinin ardından yaptığı açıklamada, "13 gün bekledik talihlimizi bulmamız için. Sonunda bulduk kendisini. Çok sevinçliyiz bu yüzden. Aracımızı mutlaka teslim etmek istiyorduk. Tüm Aydınlılara vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yaklaşık 9 bin adet bilet sattık. Çok mutluyuz. Herkese çok teşekkür ediyoruz. Talihlimize hayırlı uğurlu olsun" dedi. Başkan Özcan son olarak önümüzdeki yıldan itibaren araba çekilişini geleneksel hale getireceklerini ifade etti.

YILDIZSPOR CAMİASINA TEŞEKKÜR ETTİ

Büyük ikramiyenin talihlisi 33 yaşındaki Oktay Akçay, aracın kendisine çıktığı için mutlu olduğunu ifade ederek, "Biz yardım amaçlı olduğu için bu konuda Yıldızspor'a katkıda bulunmak için 15 adet bilet almıştık ağabeyimle birlikte. Ağabeyimin telefon dükkanı var. Orada birlikte aldık biletleri. Biletlere bu yüzden hiç bakmadım. Ağabeyim dün sahibinin olmadığını söyledi ve o şekilde haberim oldu. Biletlere baktık aracın bize çıktığını anladık. Bugün de burada bulunuyoruz arabayı teslim almak için. Araç şimdilik Aydın'da kalacak. Yönetim Kurulu'na ve Yıldızspor camiasına teşekkür ediyorum. Yıldızspor'u takip ediyorum etmeye de devam edeceğim" dedi.

Kaynak : aydın denge
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat