Büyükşehir’den engelli vatandaşlara bahar pikniği

AYDIN 24 SAAT 10 Mayıs 2018 12:29
Videoyu Aç Büyükşehir’den engelli vatandaşlara bahar pikniği
A
a

Engelliler Haftası'nda bir haftaya yayılan bir program düzenleyen Aydın Büyükşehir Belediyesi engelli vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Pınarbaşı Mesire Alanı'nda düzenlenen Bahar Pikniği'nde hem engelli vatandaşlar ve aileleriyle birlikte piknik yapıldı hem de ihtiyaç sahibi vatandaşlara 16 adet tekerlekli sandalye verildi.

Tören alanına gelen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, vatandaşlarla tek tek tokalaştı. Vatandaşların bol bol hatıra fotoğrafı çekildiği başkan Çerçioğlu törende yaptığı konuşmada, "Hiçbir vatandaşımızı ötekileştirmiyoruz. Bizim için öncelik, Aydın'a, Aydın'da yaşayan vatandaşlarımıza hizmet etmektir. Özellikle de engelli vatandaşlarımıza iki kat hizmet etmek bizim önceliğimiz. Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin kapıları engelli vatandaşlarımıza her zaman sonuna kadar açıktır. İhtiyaçlarınızı karşılamak için bu zamana kadar elimizden gelen bütün olanaklarla çalıştık. Derneklerimizden de şimdiye kadar hep toplumsal istekler geldi. Biz de bunları yerine getirdik" diye konuştu.

Etkinlikte Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara 10 adet akülü 6 adet de manuel tekerlekli sandalye verildi. Engelli vatandaşlar ve aileleri kendilerine verilen tekerlekli sandalyeler için teşekkür ettiler.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat