Büyükşehir’den Nazilli’de müzik şöleni

AYDIN 24 SAAT 12 Nisan 2018 11:40
Videoyu Aç Büyükşehir’den Nazilli’de müzik şöleni
A
a

Aydın Büyükşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, ASKİ Nazilli Hizmet Binası’nda sanatseverlerle buluştu. Şef Murat Akyüzlü ve Büyükşehir TSM Korosu, birbirinden güzel eserleri seslendirerek Nazillililere müzik ziyafeti yaşattı.


Aydın Büyükşehir Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Nazilli’de Türk Sanat Müziği Konseri düzenledi. Yeşilçam Şarkıları’nın seslendirildiği geceye sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. ASKİ Nazilli Hizmet Binası’nda düzenlenen konsere Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Necmettin Ünüvar, Nazilli Belediyesi CHP’li Meclis Üyeleri Avni Yeloğlu, Nezahat İçer, Ekrem Eskici, CHP Nazilli İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpin Kıntaş, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. Koro Şefi Murat Akyüzlü’nün yönetiminde gerçekleştirilen Yeşilçam Şarkıları Özel Konseri’nde, salonu dolduran izleyicilere unutulmaz bir müzik gecesi yaşatıldı.

AYAKTA ALKIŞLADILAR
Sunuculuğunu Nesrin Yerlikaya’nın yaptığı konserde, Mavi Boncuk, Senden Başka, Nasıl Geçti Habersiz ve Senede Bir Gün gibi Türk Sanat Müziği’nin 20 seçkin eser seslendirildi. Koro, solo ve düetlerden oluşan konser, sanatseverler tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı. Nazillililer oldukça coşkulu geçen konserde, seslendirilen birçok parçaya eşlik etti.

İzleyicilerin güzel bir akşam yaşadığı konserin sonunda Şef Murat Akyüzlü ve TSM Korosu üyelerine, Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Necmettin Ünüvar, Nazilli Belediyesi CHP’li Meclis Üyesi Nezahat İçer ve Büyükşehir Belediyesi Nazilli Koordinatörü İsmet Müren tarafından çiçek takdim edildi. Büyük beğeni toplayan konser, TSM Korosu ve davetlilerin birlikte söylediği İzmir Marşı ile sona erdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat