Büyükşehir Nazilli’de temizlik çalışmalarını sürdürüyor

AYDIN 24 SAAT 18 Ekim 2018 12:39
Videoyu Aç Büyükşehir Nazilli’de temizlik çalışmalarını sürdürüyor
A
a

Nazilli’nin mahallelerinde temizlik seferberliği başlatan Aydın Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.


Büyükşehire bağlı Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı, Çevre Koruma Ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ve ASKİ ekipleri Yaylapınar Mahallesi’nde hummalı bir şekilde temizlik çalışması gerçekleştirdi. Ekiplerin ortaklaşa yürüttükleri çalışmalar kapsamında ağaç budama, yabani ot temizliği çalışmaları yapıldı ve mazgallar açılarak kanallar temizlendi. Daha sonra cadde ve sokaklar süpürüldü. Temizlenen cadde ve sokaklar arazöz aracı eşliğinde tazyikli suyla yıkanarak ter temiz hale getirildi. 
Yapılan temizlik çalışmasının ardından açıklamada bulunan Yaylapınar Muhtarı Dündar Balcıoğlu, “Öncelikle Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na ve tüm daire başkanlarına teşekkür ederim. Büyükşehir belediyesi bugüne kadar ne istediysek yaptı. Hatta istediğimizden fazlasını yaptı ve yapmaya devam ediyorlar. Yaylapınar halkı hizmetlerden çok memnun. Bu yüzden Özlem hanımı en kısa zamanda mahallemizde ağırlamak istiyoruz” dedi. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat