Büyükşehirden jilet gibi yol

AYDIN 24 SAAT 1 Mayıs 2018 18:13
Videoyu Aç Büyükşehirden jilet gibi yol
A
a

Aydın Büyükşehir Belediyesi, yol yapım ve sıcak asfalt çalışmaları çerçevesinde Buharkent Ortakçı Mahallesinde sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı.

 

Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından sürdürülen çalışmalar Buharkent İlçesi Ortakçı Mahallesi ve Buharkent Merkezi bağlayan yolda sıcak asfalt çalışmaları sonlandı. Yapılan yol çalışmasında 12 bin metre kare sıcak asfalt çalışması ile birlikte gerekli yerlere de menfez çalışmaları gerçekleştirildi.

Vatandaşlar yolların büyükşehir tarafından asfaltlanmasından duydukları memnuniyetlerini dile getirerek “Yollarımız çok bozuk ve engebeliydi. Şimdi ise adeta uçak pistine dönüşüyor. Daha öncesinde çok kaza oluyordu. Özlem Başkanımız sıcak asfaltı Ortakçı Mahallesi ile tanıştırdı. Allah Özlem Başkanımızı başımızdan eksik etmesin” diye konuştular.

Buharkent İlçesi’nin Ortakçı Mahalle Muhtarı Halil İbrahim Dinç ise “ Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımıza bir dilekçe vermiştim. Ardından hemen çalışmalar başladı. Özlem Başkanımız Ortakçı Mahallemizi adeta şantiye çevirdi. Buharkent Merkez’e bağlanan yolumuzun asfaltlama ve genişletme çalışması yapılıyor, Allah razı olsun” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat