Büyükşehrin yaptığı Sevgi Yolu'na yoğun ilgi

AYDIN 24 SAAT 17 Temmuz 2018 10:08
Videoyu Aç Büyükşehrin yaptığı Sevgi Yolu'na yoğun ilgi
A
a

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden düzenlenen Kuşadası Davutlar'daki Sevgi Yolu, tatilcilerin yeni yürüyüş ve bisiklet rotası oldu.

 

Temizliğin ve kaliteli hizmetin simgesi Mavi Bayrak'ı da alan Sevgi Plajı ise gün boyunca dolup taşıyor. Sevgi Yolu'nda özellikle akşamüzerleri genç-yaşlı tatilciler ve site sakinleri buluşup yürüyüş yapıyorlar. Gençler ise, buluşma noktası haline getirdikleri yolda yürüyüş yapıp, bisiklete binip, paten kayarak tatillerini en iyi şekilde değerlendiriyor.

Tatilciler ve site sakinleri “Sevgi Yolu'nun yapılmasından dolayı çok mutluyuz. Akşamları ailemizle yürüyüş yapabiliyoruz. Çiçeklendirme ve ağaçlandırma çalışmaları da yola ayrı bir güzellik katmış” diye konuşuyorlar.

Kuşadası'na ilk kez gelen tatilciler tatil beldesinin temizliği ve yeni modern haline hayran kalırken "Kuşadası'na mı geldik, yoksa Avrupa'da bir tatil beldesinde miyiz ayırt edemiyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ederiz" diyorlar.

Her sene Kuşadası’na tatile geldiklerini belirten tatilciler ise komşularıyla buluşup yürüyüş yaptıkların, bisiklete bindiklerini söylerlerken, "Yolu yeniden düzenleyip modern hale getiren Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür ediyoruz" diye konuştular.

Büyükşehir belediyesinin Sevgi Yolu'nun belirli noktalarına yerleştirdiği spor aletleri ise spor yapmak isteyenlerin bu isteklerini karşılıyor.

Büyükşehir belediyesi tarafından eksiksiz yapılan temizlik çalışmalarıyla Sevgi Plajı'na Mavi Bayrak alınmasından da çok mutlu oldukları söyleyen tatilciler, temizliğinden emin oldukları denizde keyifle yüzdüklerini belirtiyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat