Çankır'dan Savaş'a ahlak dersi

AYDIN 24 SAAT 2 Kasım 2018 14:55
Videoyu Aç Çankır'dan Savaş'a ahlak dersi
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın İl Başkanı Ali Çankır'dan zehir zemberek sözler

CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin'in geçmiş tarihlerde sosyal medyadaki küfürlü paylaşımlarına tepki gösteren AK Partili milletvekillerin eleştirilerini yerinde bulmayan CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, "Özlem Çerçioğlu'na küfür edilirken aklınız neredeydi?" diye sordu. Çankır, "Sen kendi il yöneticinin iğrençliklerine karşı ne yaptın da, Cumhuriyet Halk Partisi'nden ne istiyorsun?" dedi.

AK Parti Aydın Milletvekili ve KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş'ın eleştirilerine cevap veren CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, "Ey Mustafa Savaş, Özlem Çerçioğlu’na küfredilirken aklın neredeydi?" dedi.

"Boş beylik laflarını kendine sakla, partine sakla" diyen Çankır açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"Ey Aydın AKP Milletvekili Mustafa Savaş; İğneyi Kendine Çuvaldızı Başkasına Batır. İktidar partisinin Aydın Milletvekili görüldüğü kadarıyla sözüm ona ahlak dersi vermeye çalışıyor.Bu milletvekili kim diye bakıyoruz; karşımıza bu ülkenin iki kadın büyükşehir belediye başkanından birisine adeta ağzından irin damlayarak, galiz küfürler savuran, il yöneticisine ağzını açıp gık demeyen, bu nedenle de evvela bir kadına, bir anneye yapılan küfrü zımnen tasdik eden milletvekili çıkıyor.

Ey Mustafa Savaş; Boş beylik laflarını kendine sakla, partine sakla.Sen kendi il yöneticinin iğrençliklerine karşı ne yaptın da, Cumhuriyet Halk Partisinden ne istiyorsun?Şimdi ben AKP milletvekillerine soruyorum.Kendi eşleriniz, kızlarınız için bu laflar edilseydi ne yapardınız? Oturun bir düşünün.İğneyi kendinize çuvaldızı başkasına batırın. Bu konuda en son konuşacak olanlar sizlersiniz. Kendi il yöneticisinin iğrençliklerine, kadına hakarete, bir anneye saldırıya dur diyemeyenlere karşı tüm kadınlarını asıl biz göreve davet ediyoruz." 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat