Çerçioğlu'na sevgi seli

AYDIN 24 SAAT 1 Haziran 2018 17:03
Videoyu Aç Çerçioğlu'na sevgi seli
A
a

BOZDOĞANDA BİNLER BAĞRINA BASTI

 

Sosyal belediyeciliği en iyi şekilde uygulayan ve Aydın genelinde yaptığı hizmetlerle Türkiye’nin en iyi Büyükşehir belediye başkanları arasında gösterilen Özlem Çerçioğlu, gittiği her yerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri kapsamında Nazilli’de milletvekili adayları ile birlikte Perşembe Pazarı’nı ziyaret etti. CHP Aydın 3’üncü sıra milletvekili Süleyman Bülbül ve 5’inci sıra milletvekili Özlem Burcu Uğan Sevim ile birlikte pazarcı esnafıyla bir araya gelen Topuklu Efe’ye vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. İstasyon Meydanı’ndaki CHP seçim bürosunda partililerle selamlaştıktan sonra 24 Haziran seçimleri için vatandaşlardan destek isteyen Çeçrioğlu, esnafların istek ve taleplerini dinledi. Gelen talep ve istekleri tek tek not aldıran başkan Çerçioğlu, birçok pazarcı esnafından alışveriş yapmayı ihmal etmedi.

Nazilli’deki çalışmaların ardından Bozdoğan’a hareket eden Çerçioğlu, yaklaşık 10 bin kişinin önünde Bozdoğan Belediyesi Hizmet Binası ve Çok Amaçlı Salonlar’ın açılışı gerçekleştirdi.

Katılımın yüksek olması sebebiyle miting havasında geçen açılışta vatandaşların coşkusuna ortak olan Topuklu Efe, “Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak bugüne kadar Aydın’ımızın 17 ilçesine toplam 1 Milyar 160 Milyon TL yatırım yaptık. 40 yıldır yapılmayanları yaptık daha da yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Özlem Çerçioğlu’nun konuşması vatandaşlar tarafından uzun süre alkışlandı. Konuşmasının ardından kürsüden inen Çerçioğlu’nun yanına gelen vatandaşlar, sevgi gösterinde bulunduğu Topuklu Efe hatıra fotoğrafı çekildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat