Çerçioğlu’ndan flaş açıklama

AYDIN 24 SAAT 23 Ocak 2019 21:42
Videoyu Aç Çerçioğlu’ndan flaş açıklama
A
a

Geçtiğimiz günlerde Aydın Valiliği tarafından durdurulan ancak vatandaştan gelen tepkiler üzerine tekrar ruhsat düzenleyerek faaliyetlerine izin verilen AYBA’nın yasağıyla ilgili Çerçioğlu’ndan açıklama geldi.

 tvDEN yayınına bağlanarak Ayşegül Koç’un sorularını yanıtlayan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, AYBA’nın ruhsat başvurusunda 1 sene önce teslim ettikleri evrakların yeniden istenilen evraklardan farkı olmadığını söyledi.

Çerçioğlu, “Eksikler tamamlandı dediniz. Herhangi bir eksiğimiz yoktu. 1 yıl önce de müracaat etmiştik. Bugün geldiğimiz noktada değişen hiçbir şey olmadı. Yine aynı evraklar, aynı personel. Bu tamamen keyfi bir uygulamaydı. Bu süre zarfında hizmetin kesilmesi tamamen keyfiydi. Kesildiği günden bugüne kadar farklı hiçbir evrak istenmedi. Olan yatalak ve felçli hastalara oldu. Olan merkezden 60 kilometre uzakta, köyde yaşayan vatandaşa oldu. Hiçbir evrağımız eksik değildi. Keyfi bir uygulamadan geri adım atıldığı için memnunum. Çünkü hasta, yaşlı, fakir fukara, garip gureba için memnunum. Buna kim sebep olduysa Allah’a havale ediyorum. Vatandaş gereğini yapıyor, 31 Mart’ta da gereğini yapacak. Niye o insanları bu kadar üzdünüz. Bu vatandaşları niçin mağdur ettiniz. Bu insanlar zengin değil. Özel hastaneleri yok. Kapılarının önünde şoförlü arabaları durmuyor bu insanlar. O insanların düşüncelerini anlatıyorum ben size. Neyseki bir an önce bu hatadan döndüler.” şeklinde konuştu.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat