Çerçioğlu’ndan kadınlara büyük jest

AYDIN 24 SAAT 24 Nisan 2018 15:01
Videoyu Aç Çerçioğlu’ndan kadınlara büyük jest
A
a

Söke’nin Sarıkemer Mahallesinde yaşayan bayanlardan gelen talebi kırmayan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu kadınlar için Çakırbeyli Pazarına araç kaldırdı.

 

Her ürünü organik ve el emeği olan Çakırbeyli Pazarına talep artarken, bazı yerleşim yerlerine uzak kalan Çakırbeyli Pazarına gitmek isteyen vatandaşlar Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’ndan araç talebinde bulundu. Bu taleplere cevap veren Başkan Çerçioğlu, Sarıkemer’de yaşayan 60 kadını Çakırbeyli pazarına götürdü.

Pazarda hemen hemen tüm standları gezen Sarıkemerli kadınlar Çakırbeyli’de güzel bir Pazar geçirmenin keyfini yaşadı. Pazarda çilek, bal, patlıcan, domates, ceviz, künar, bazlama, çiçek, hamur işi, zeytin, peynir, yoğurt ve benzeri ürünler vatandaşların ve Sarıkemerli kadınların yoğun ilgisini çekti. Kendilerine bu hizmeti sunan ve bu pazarı görmelerine olanak sağlayan Başkan Özlem Çerçioğlu’na teşekkür eden kadınlar, “ Her şey doğal. Gayet de hijyenik. Bu tür organik pazarların artmasını diliyoruz. Gazetelerde televizyonlarda görüyorduk. Şimdi bizzat geldik. Bize bu tür güzellikleri görmemizi fırsat sağlayan Özlem Başkanımıza teşekkür ederiz” diye konuştular

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat