CHP’den Çankır’a Tam Destek

AYDIN 24 SAAT 26 Aralık 2017 10:29
Videoyu Aç CHP’den Çankır’a Tam Destek
A
a

İlçe kongrelerinin tamamlandığı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Örgütü’nde, İl Başkanlığı için kulisler hareketlendi. 7 Ocak Pazar günü yapılacak kongredeki seçimde 4 adayın yarışacağı konuşuluyor. Yapılacak olan kongrede CHP Aydın Eski Milletvekili Fatih Atay, CHP Aydın İl Eski Başkanı Barkan Kalınomuz ile CHP Nazilli Eski İlçe Başkanı Ali Çankır’ın da aday oldukları öğ

Önceki günlerde Başkan Çerçioğlu’nun CHP’nin önde gelen isimleriyle bir toplantı düzenlendiği ve bu toplantıda Nazilli eski İlçe Başkanı, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali Çankır’ın İl Başkanı Adaylığının konuşulduğu ve Çankırı’nın CHP’li Milletvekilleri tarafından da desteklendiği öğrenildi.

‘BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ’

Kulislerde en çok konuşulan ve başkanlığına kesinlik gözüyle bakılan Ali Çankır birleştirici ve bütünleştirici kimliği ile tanınıyor. Bugün Cumhuriyet Halk Partisi Aydın İl Başkanlığı binasında adaylığını açıklayacak olan Ali Çankır’ın Ajans editörümüze adaylık öncesi yaptığı açıklamada Çankır;’’ Cumhuriyet Halk Partili olmak demek, halkı yoksulluktan kurtarmak için, kendini adamak demektir. Bende bu yolda kendimi adamaya hazırım. Seçildiğim andan itibaren birlik ve beraberlik ortamını herkes hissedecek ve önümüzdeki yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi olarak farkımızı ortaya koyacağız’’ diye konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat