CHP Genel Merkezi Çalkalanıyor

AYDIN 24 SAAT 5 Aralık 2018 12:22
Videoyu Aç CHP Genel Merkezi Çalkalanıyor
A
a

Dün ajansımızda çıkan haber üzerine CHP Genel Başkanı ve Başkan Yardımcıları teyakkuza geçti.


Konuyla ilgili araştırma yapan genel başkan yardımcıları basına sızdırılan raporun manipüle edildiği ve gerçek raporun komisyon heyetinden alındığı öğrenildi. Bunun üzerinde kamuoyu yoklaması,anket ve komisyonda ismi olupta manipüle edilip ismi yazılmayan adayların bugün sabah saatlerinde genel merkeze akın ettiği ve bütün genel başkan yardımcılarıyla raporun doğru olmadığı ile ilgili görüşme yapma talebinde bulunuldu. Haberimiz üzerinde CHP Aydın Millitvekili Hüseyin Yıldız’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun huzuruna çıkıp konuyu anlattığı öğrenildi. Genel Başkan Kılıçdaroğlu, raporları en genç saat 12’ye kadar masasında olmasını gerektiğini belirterek, müdehale  eden kim olursa olsun disiplin kuruluna sevk edilecektir dediği ajansımıza gelen bilgiler arasında yer alıyor.
Öte yandan il Başkanı Ali Çankır ve Aydın Bütükşehir Belediyesi Özlem Çerçioğlu’nun Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile görüşeceği öğrenildi.
1000
icon
Emre şafak 19 Aralık 2018 21:30

Bu millet cezaevlerinde kömür yok soğuktan zature olmuş ben trabzon akçaabat cezaevinden çıktım ordaki arkadaşlarımda mağdur kömür olmadığı için devletimiz buna ne yaptı sonuna kadar chp

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat