CHP’li Gençlerden Anlamlı Etkinlik

AYDIN 24 SAAT 1 Ocak 2018 17:02
Videoyu Aç CHP’li Gençlerden Anlamlı Etkinlik
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli Gençlik Kolları, yeni yıl öncesi Uzun Çarşı’da ‘Atamızın İzinde Geleceğimiz Çocuklar’ etkinliği düzenledi.

CHP Nazilli Gençlik Kolları yeni yıl öncesi çocukları sevindirdi. Uzun Çarşı’da gerçekleştirilen etkinlik kapsamında çocukların yüzlerine sevdikleri figürler çizilirken, kırmızı beyaz balonlar ve Mustafa Kemal Atatürk'ün eseri Nutuk kitabı hediye edildi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe CHP Nazilli İlçe Başkanı Ali Deveci, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve Kuyucak eski Belediye Başkanı Ali Ulvi Akoğlu katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Örgütü’nün çeşitli etkinlikler düzenleyerek vatandaşlarla her zaman bir arada olacağını söyleyen başkan Ali Deveci, “İlçe yöneticilerimizle birlikte, gençlik kollarımızın düzenlemiş olduğu bu anlamlı etkinliği ziyaret ettik. Burada çocukların mutluluğuna ve vatandaşların etkinlikten dolayı son derece memnun olduğuna şahit olduk. Ben öncelikle gençlik kolları başkanımıza ve yönetiminde olan tüm arkadaşlarıma bu etkinliği düzenlediklerinden dolayı tebrik ediyorum. Çünkü Nazilli’nin böyle bir etkinliğe ihtiyacı vardı. Bu etkinliğin Nazillimizde ses getireceğine inanıyorum. Bu tür etkinliklerimiz artarak devam edecektir. Herkesin yeni yılını kutluyorum ve mutlu yıllar diliyorum.

“YENİ NESİL ATATÜRK’ÜN İZİNDEN GİDEN NESİL OLACAK”

Etkinliğin ardından açıklamada bulunan CHP Nazilli Gençlik Kollar Başkanı Onat Erdağ, “Öncelikle yeni yıla girerken çocuklarımızın yüzlerinin gülmesi bizim için çok önemliydi. Çocukların yüzlerinin hep güleceğine inanıyoruz. Bizler şimdiden bir temel oluşturmak istedik. Herkese mutlu yıllar diliyorum. Burada bugün 2.000 adet Nutuk ve çok sayıda balon dağıttık. Birçok çocuğun yüzünü çeşitli renklerle boyadık. Çocukların mutluluğu gözlerinden okunuyordu. İnşallah yeni yetişen nesil Atatük’ün izinden giden bir nesil olacaktır” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat