CHP’li gençlerden örnek davranış

AYDIN 24 SAAT 15 Ocak 2018 15:48
Videoyu Aç CHP’li gençlerden örnek davranış
A
a

Aydın'da CHP Nazilli Gençlik Kolları, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, maddi durumu iyi olmayan ailelerin çocuklarına kışlık mont hediye etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli Gençlik Kolları, yine örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza atarak çocukları sevindirdi. 23 Nisan Çocuk Parkı’nda aileler ve çocuklarla bir araya gelen Başkan Onat Erdağ ve gençlik kolları üyeleri, güzel bir bağışta bulundu. CHP’li gençler ihtiyaç sahibi 11 çocuğa kışlık mont hediye etti.

”ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN İSTEDİK”
Gençlik Kolları Başkanı Onat Erdağ, mont dağıtımının ardından açıklamalarda bulundu. Onat, “CHP Nazilli Gençlik Kolları olarak sosyal sorumluluk projelerimize devam ediyor ve vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Geçtiğimiz hafta geleceğimizin teminatı olan çocukları sevindirmek amacıyla yüz boyama etkinliği gerçekleştirdik ve miniklere kırmızı beyaz balonlar hediye ettik. Ayrıca gençlerimizin, Ata’nın mirasını daha iyi anlamaları için Mustafa Kemal Atatürk’ün eseri olan NUTUK dağıttık. Bugün ise durumlarının iyi olmadığını tespit ettiğimiz 11 ailemize ulaşarak, çocuklara hediyelerini takdim ettik. Bu soğuk kış mevsiminde miniklerin üşümesini istemedik. Güle güle giysinler ve hiçbir zaman üşümesinler” şeklinde konuştu.

YENİPAZARLI VE DEVECİ’YE TEŞEKKÜR ETTİ
Açıklamalarını sürdüren Başkan Onat Erdağ, “Bu anlamlı projemizde bizlerden desteklerini esirgemeyen değerli büyüğümüz İş Adamı Cavit Yenipazarlı’ya katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Hiçbir etkinliğimizde bizi yalnız bırakmadığı için İlçe Başkanımız sayın Ali Deveci’ye de ayrıca teşekkür ederiz. Bizler,  Nazilli CHP Gençlik Kolları olarak önümüzdeki haftalarda da farklı sosyal sorumluluk projelerimize devam edeceğiz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat