Cumhur İttifakı tedirgin

AYDIN 24 SAAT 20 Ocak 2019 19:53
Videoyu Aç Cumhur İttifakı tedirgin
A
a

AKP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş’ın Nazilli’de katıldığı programa Haluk Alıcık’ın sözleri damga vurdu. Alıcık, “Seçimleri kazanacağımız garanti değil” dedi.

AKP’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, AKP Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, AKP Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ile birlikte Nazilli’de STK temsilcileri ve partililerle bir araya geldi. Savaş’ın diğer etkinliklerinde olduğu gibi Nazilli’de de katılımın az sayıda olması dikkat çekerken teşkilatın moralsiz olduğu gözlendi.

Kahvaltı kısa bir konuşma yapan Alıcık, Cumhur İttifakı’nın Aydın’da seçim kazanmasının ne kadar zor olduğunu gözler önüne serdi. Cumhur İttifakı’nın Nazilli Belediye Başkan Adayı olarak seçimlere hazırlanan MHP’li Alıcık, teşkilat mensuplarına yönelik yaptığı konuşmasında, “Çok çalışmamız lazım. Seçimi kazanacağımız garanti değil” dedi.

Alıcık’ın sözleri salonda buz gibi hava estirirken teşkilat mensuplarının karamsar bir şekilde salondan ayrılması dikkat çekti.

Kaynak : haberaydin09
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat