Cumhuriyet Bayramında Selda Bağcan Söke’yi salladı

AYDIN 24 SAAT 30 Ekim 2017 12:58
Videoyu Aç Cumhuriyet Bayramında Selda Bağcan Söke’yi salladı
A
a

Selda Bağcan, Aydın’ın Söke ilçesinde Cumhuriyet Bayramı konserinde sahne aldı. En sevilen şarkılarını seslendiren Selda Bağcan, şarkılarını binlerce Sökeliden oluşan dev bir koro ile söyledi.

Cumhuriyetin kuruluşunun 94'üncü yıl dönümü nedeniyle Söke Belediyesi tarafından düzenlenen Selda Bağcan konseri Novada Outlet Otoparkında gerçekleştirildi. 1970’li yıllardan günümüze sadece Türkiye’de değil, dünyada adından bahsettiren sanatçı Selda Bağcan konserini yaklaşık 25 Bin kişi izledi.
Sanatçıya Sökeliler adına çiçek, plaket ve Atatürk işlemeli halı hediye eden Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran; “Bana göre Türkiye’nin en güçlü sesi olan Selda Bağcan’ı Söke’de ağırlamaktan, Sökeli vatandaşlarımızla buluşturmaktan dolayı mutluyum” dedi. Konuşmasında Cumhuriyet’in değerlerinden ve kazanımlarından da bahsetmeyi ihmal etmeyen Başkan iToyran; “Özgürlük, Bağımsızlık ve Demokrasi demek olan Cumhuriyet ev tüm kazanımlarına sahip çıkacağız” diye konuştu. Ünlü sanatçı Selda BAğcan ise Söke’de olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, kendisini Sökelilerle buluşturan Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’a teşekkür etti.
Selda Bağcan’ın sahnesi öncesinde Söke Belediyesi Şehir Bandosu ve Söke İşletme Fakültesi müzik grubu Manifesto’nun mini konseri geceye renk kattı.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat