Didim, Türkiye'nin İlk Vegan Festivalina Hazırlanıyor

AYDIN 24 SAAT 27 Nisan 2017 14:23
Videoyu Aç Didim, Türkiye'nin İlk Vegan Festivalina Hazırlanıyor
A
a

Didim Belediyesinin bu yıl ilk kez 29-30 Nisan’da düzenleyeceği Didim Vegan ve Vejeteryan Festivali için hazırlıkları ara vermeden sürüyor.

Didim Belediyesinin bu yıl ilk kez 29-30 Nisan’da düzenleyeceği Didim Vegan ve Vejeteryan Festivali için hazırlıkları ara vermeden sürüyor.

Didim, Türkiye'nin İlk Vegan Festivalina Hazırlanıyor, System.String[]

Binlerce Yıllık tarihi Apollon Tapınağı önündeki ana yolda yapılacak olan festivali alanında hummalı çalışmalar tamamlanmak üzere Tapınağın yanından geçen yol kenarındaki tüm duvarlar ile oturma bankları boyanırken, tel örgüler bakımda geçirildi. Festival alanı içerisinde kalan bronz heykeller de boyanırken, çöp kovanları bakımda geçirildi.

Festivalde kullanılacak olan modüler ahşap stantlarda belediye personelinde kurulumu ve temizliği yapılırken, festival alanında adet seferberlik ilan edildi. Festival çalışmaları çerçevesinde yapılan yenilikler ve düzenlemeler bölgeyi adeta yeniden cazibe merkezi yaptı.

Didim Turizm Altyapı Hizmet Birliği Başkanı ve Didim Belediye Meclis Üyesi Sevinç Karataş, festival için bölgedeki çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü söyledi. Hafta sonunda iki gün yapılacak Festivalde kullanılacak malzeme ve materyallerin de kurulduğunu ifade eden Karataş, Aydın başta olmak üzere tüm çevre illeri hafta sonu Didim'deki festivale davet etti.
Kaynak : Haber Merkezi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat