Efeler Belediyesi el sanatları pazarı açıldı

AYDIN 24 SAAT 11 Nisan 2018 15:03
Videoyu Aç Efeler Belediyesi el sanatları pazarı açıldı
A
a

Efeler Belediyesi El Sanatları Pazarı, Ramazan Paşa Mahallesi Gençlik Caddesi’nde bulunan Barış Selçuk Basın Parkı’nda açıldı.

Efeler Halk Eğitim Merkezi ile Efeler Belediyesi işbirliğinde düzenlenen el sanatları kurslarına devam eden kadınlar; el emeği ürünlerini vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. 
Çoğunluğu ev hanımlarından oluşan kadınlar, bu yıl ilk olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Barış Selçuk Basın Parkı’nda açılan el sanatları pazarında emeklerini kazanca dönüştürme fırsatı bulmuştu. 
Efeler Belediyesi El Sanatları Pazarı yeniden açıldı. 13 Nisan Cuma gününe kadar, 09.00-18.00 saatleri arasında açık olacak pazarda; kokulu sabun, taş, ahşap boyama tepsiler, keçeden çantalar, kolye, takı, el örgüsü ürünler, kapı süsleri, iğne oyası tülbent ve örgü oyuncaklara kadar birçok farklı ürün satışa sunulacak. 
El emeklerini, Efeler Belediyesi El Sanatları Pazarı’nda satma imkanı bularak, ev ekonomilerine de katkı sağlayabileceklerini ifade eden kadınlar, Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’a bu imkanı kendilerine sağladığı için teşekkür ettiler. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat