Efeler CHP'den Öndeş'e ziyaret

AYDIN 24 SAAT 26 Nisan 2019 09:49
Videoyu Aç Efeler CHP'den Öndeş'e ziyaret
A
a

CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin ve yönetimi, ziyaret ettikleri Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş'e görevinin hayırlı olmasını diledi. Öndeş de halkın kendilerine duyduğu güveni boşa çıkarmayacaklarını söyledi.

Millet İttifakı'ndan Germencik Belediye Başkanlığı'na seçilen CHP'li Fuat Öndeş'e, partisinin Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin ve yönetimi, 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Germencik İlçe Başkanı Salih Çavuş'un da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Mersin, Öndeş'i belediye başkanı seçilmesinden dolayı tebrik ederek, kendisine çiçek takdim etti. Didim, Söke ve Kuşadası'nın ardından Germencik Belediyesi'ni ziyaret ettiklerini belirten Mersin, "Belediye Başkanımız Sayın Fuat Öndeş, Germencik'te çok güzel bir seçim sonucu elde etti. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz" dedi.

"UYUMLU ÇALIŞIYORUZ"

Mersin ve yönetimine, kendisini ziyaret ettiği için teşekkür eden Öndeş de, Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Germencik Belediyesi'nin uyumlu çalıştığını, bu durumun da Germencik halkını memnun ettiğini söyledi. Yerel seçimlerde Millet İttifakı olarak, Cumhur İttifakı'na karşı çok ciddi bir mücadele verdiklerini ifade eden Öndeş, "Halkımız, Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi ile ilçe belediye başkanlığı seçimlerinin büyük bir bölümünde takdirini Millet İttifakı'ndan yana kullandı. Bizim artık bu başarıyı kazandıktan sonra, yapmamız gereken bize duyulan güveni boşa çıkarmamaktır. Bunu da Büyükşehir Belediyemiz ile uyumlu ve beraber çalışarak, başaracağımıza inanıyoruz" diye konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat