Ege Et'te süt satışları başlıyor

AYDIN 24 SAAT 30 Ocak 2019 10:56
Videoyu Aç Ege Et'te süt satışları başlıyor
A
a

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Ege Et, Ege Yem’den sonra Ege Süt’ü hayata geçireceklerinin müjdesini verdi. Çerçioğlu, “Önümüzdeki haftadan sonra EGE ET Şubelerinde süt satışlarımız başlıyor” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında geldiği Karacasu’da Pazar ziyaretinin ardından Belediye Kültür Merkezinde kadınlarla bir araya gelen Başkan Çerçioğlu, Aydın halkına ucuz ve kaliteli eti sağlamak için 4 yıl önce hayata geçirdikleri EGE ET şubelerinde önümüzdeki haftadan itibaren süt satışlarının da başlayacağını müjdeledi. 
YÜZDE DAHA UCUZ OLACAK
Aydın halkının etten sonra ucuz ve kaliteli süt tüketebileceğini söyleyen Çerçioğlu, “Yaklaşık 4 yıldır devam eden EGE ET’e, EGE Yem’i de ilave ettik. Önümüzdeki haftadan itibaren EGE Süt’ü hayata geçiriyoruz. Et, süt ve yemde aracıyı ortadan kaldırıyoruz. Daha önce söylediğim gibi hayvancılıkta en yüksek girdi maliyeti yem. Biz bunu da yaptık ve piyasadan yüzde 10 daha ucuz olacak. Önümüzdeki haftadan sonra Ege Et şubelerinden EGE süt de satışa sunulacak. Direk üreticiden tüketiciye ulaştırılacak. Vatandaş, sağlıklı, hijyenik ve ekonomik et ve süt tüketecek” dedi.
“HER YERDEN TALEP GELİYOR”
En ucuz en ekonomik en güzel eti Aydınlıların yediğini vurgulayan Çerçioğlu, “İstanbul, Ankara, İzmir, Denizli olmak üzere Türkiye’nin her yerinden ciddi şekilde talepler var.  Başkan bizim orada da Ege Et’i açsana diyenler var. Onu da açarız. Bizim görevimiz sadece Aydın’da değil. Diğer isteyen vatandaşlarımız varsa onlara da ulaştırırız sıkıntı yok” diye konuştu. 
Kaynak : aydınyenihaber
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat