Fidandal, CHP'den aday adayı oldu

AYDIN 24 SAAT 23 Ekim 2018 11:56
Videoyu Aç Fidandal, CHP'den aday adayı oldu
A
a

Kuşadası eski belediye başkan yardımcılarından Mehmet Zeki Fidandal, Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) belediye başkan aday adaylığını açıkladı. 4 belediye başkanı ile çalışan, 25 yıllık belediyecilik deneyimine sahip, CHP tabanında yetişen Fidandal, ilçeye hizmet etmek istediğini belirtti.   

'Mutlu Belediye Mutlu Kent’, ‘Belediye'de Mevzuatı Bil Zararları Önle’, Türkülerimiz ve Hikayeleri’ adlı kitapları bulunan Fidandal, belediyecilikte edindiği birikimle Kuşadası’nı daha ileriye götürmeyi amaçladığını aktardı. ‘Mutlu Belediye Mutlu Kent’ sloganı ile yola çıkan Fidandal, 25 yılın birikimi ile sorunlara vakıf ve çözümleri biliyor olması sayesinde kendisini bu göreve hazır hissettiğini ifade etti.  
YARINLARI GARANTİYE ALACAK PROJELER
Fidandal, sorunları da çözümleri de bildiğini ancak yetkilerinin belli bir noktada tıkanması nedeniyle icraat yapamadığını vurguladı. Belediyecilik deneyimleri ile sorunları çözüme kavuşturabileceğine işaret eden Fidandal, “Kışın 110 bin, yazın 1 milyon nüfusa ulaşan Kuşadası’nın yarınlarını garantiye alacak projeler ile yola çıktık. Projelerimiz kent yaşamına hem ekonomik, hem de kültürel, sosyal yönden katkı sağlayacak” ifadelerini kullandı.

Kaynak : ses gazetesi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat