Genç başkan meydanlarda

AYDIN 24 SAAT 2 Şubat 2018 18:54
Videoyu Aç Genç başkan meydanlarda
A
a

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 4 Şubat 2018 Pazar günü yapılacak olan Nazilli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimine hazırlanan genç başkan adayı Aydın Özsepet, çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Nazilli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimine iddialı bir şekilde adaylığını açıklayan İş Adamı Aydın Özsepet, üye ziyaretlerine devam ediyor. Seçimlerin Nazilli Esnafı için büyük önem taşıdığını vurgulayan genç başkan adayı, Pazar günü Ahmet Şensan Kültür Merkezi’nde yapılacak olan seçim öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Hiç kimseyle herhangi bir polemiğe girmek istemediğini söyleyen Özsepet, “Üyelerimizi ziyaret ediyor, istek ve taleplerini tek tek not alıyoruz. Kooperatife seçildiğimiz takdirde yapacaklarımızla ilgili bilgiler veriyoruz” dedi.

“KOOPERATİF GÜÇLENECEK”

Yapılan ziyaretlerde üyelerin verdiği tepkilerinden memnun olduğunu dile getiren Aydın Özsepet, “Esnaflarımızın yeni bir yönetim ile kooperatifin güçleneceğine inandığını görüyoruz. Bu bir hizmet yarışıdır. Biz kısır polemiklerle değil hizmetlerimizle konuşulmak istiyoruz. Daha önceki yaptığım basın toplantısında sıkıntıları söylemiştim, ne söylediysem sözlerimin arkasındayım. Önümüzdeki kısa bir süre var. Ekibimle birlikte günde 18 saat çalışıyor, yaptığımız ziyaretlerde üyelerimizi bilgilendiriyoruz. Pazar günü saat 10.00’da tüm esnaflarımızı Ahmet Şensan Kültür Merkezi’ne gelerek oylarını kullanmasını istiyoruz” şeklinde konuştu

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat